«Жадай Ти від Мене, і дам Я народи Тобі, як спадщину Твою, володіння ж Твоє аж по кінці землі!»
(Псалом 2:8)

ІСТОРИЧНЕ ТЛО

Поштовхом до виникнення місії GOOD NEWS MISSION є діяльність World Evangelization Crusade (Далі – WEC, з англ. – «Всесвітня євангельська місія», Великобританія), яка бере початок в ХІХ ст. Одним із засновників місії є англієць на ім’я Чарльз Стадд (р.н. – 1862). Він був із забезпеченої впливової родини. У той час як Чарльз навчався у британській аристократичній школі «Ітон», його батько народився згори через американського проповідника Д. Л. Муді, який у той час проводив Євангелізації в Англії. Чарльз також зацікавився Євангелієм і незабаром присвятив себе місіонерській діяльності. Пізніше він пожертвував успадковане від батьків майно Біблійному Інституту Муді. Протягом 10 років Чарльз Стадд проповідував в Китаї, а після повернення проводив місіонерську діяльність серед студентів університетів. У 1918 році він заснував WEC, від якої бере початок всесвітня місіонерська діяльність.

Після смерті Чарльза, організація WEC була очолена Норманом Грабом, його прийомним сином. Згодом головним пріоритетом нового керівника стало закордонне місіонерство. У переліку країн, однак, Південна Корея не значилася. Однією з причин цього стала поширена думка, ніби в цій країні відбувається духовне пробудження, біля витоків якого стояли американські місіонери пресвітеріанської церкви. Насправді ж, як згодом дізнався Норман Граб, духовний стан корейських віруючих християн не був хорошим. Справа в тому, що в 1954 році Норман Граб зустрічався з деякими місіонерами з Південної Кореї і виявив, що більшість віруючих не мають істинного прощення гріхів і народження згори. Норман Граб вирішив особисто відвідати Південну Корею. Те, що він там побачив, змусило його змінити свою думка про цю країну. Виявилося, що з тисячі віруючих лише декілька людей змогли засвідчити про прощення гріхів та народження згори. Після повернення в Англію він організував відправку місіонерів у цю країну. Одним з перших місіонерів у Південній Кореї став Кейс Гласс.

ДІЯЛЬНІСТЬ WEC
У ПІВДЕННІЙ КОРЕЇ

Діяльність WEC у Південній Кореї бере початок від Кейса Гласса (місіонера в 1956-1975рр.). Потрібно відзначити, що всупереч звичаю починати місіонерську діяльність в столиці, після прибуття в Корею Кейс Гласс попрямував в невелике містечко Seon-san, Kyung-book. У маленькій пресвітеріанській церкві він зустрів школяра на ім’я Ок Су Пак (в майбутньому – пастор). Ок Су Пак народився в 1944 р в цьому ж селищі, і з раннього дитинства відвідував пресвітеріанську школу. Так як Кейс Гласс проповідував школярам, ​​а також викладав їм англійську мову, незабаром місіонер та юний Ок Су Пак потоваришували.
Завдяки впливу Кейса Гласса, Ок Су Пак почав замислюватися про такі питання як: прощення гріхів і народження згори. Згодом 7 жовтня 1962 року він отримав прощення гріхів.
В цьому ж році у Південну Корею були направлені й інші місіонери: Дік Йорк (Місія «Щит Віри», США), Дерек Оол (WEC, Англія), Малон Бейкер ( «Christians in Action», США) і Гаррі Аймон (Christian Literature Crusade, США).

Як і Кейс Гласс (WEC), всі вони були народжені згори. Зрозумівши необхідність виховання справжніх, народжених згори, Божих служителів серед місцевого населення, вони в тому ж році заснували місіонерську школу під назвою «Щит Віри» (англ. «Shield of Faith»). Керівником школи став місіонер зі США Дік Йорк ( «Shield of Faith» – «Місія Щит Віри»).
Серед перших учнів школи був також і молодий Ок Су Пак. Життя в місіонерській школі було засноване на одному правилі: у всіх потребах покладатися не на людей, а на Господа. Учні повинні були отримувати по вірі все, починаючи від їжі, і закінчуючи одягом. На той час подібних правил не існувало ні в одній теологічній школі. Крім того, головною метою учнів була індивідуальна проповідь Євангелія для того, щоб нові люди отримували прощення гріхів і народження згори.

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ
GOOD NEWS MISSION

Закінчивши місіонерську школу, Ок Су Пак був направлений на місіонерське служіння в 1964 році в селище Апгок-Донг (Apgok Dong, Hapchun, Gyeong Nam). У 1968 році Ок Су Пак був призваний до армії. Після повернення іноземних місіонерів на батьківщину, йому було доручено місіонерську школу і покладено пасторське служіння. Діяльність Місії Good News, таким чином, бере початок від 1976 року, коли Ок Су Пак, замість Діка Йорка і Кейса Гласса, почав проводити місіонерську школу.
На сьогодні, Місія Good News здійснює свою діяльність в 178 церквах у Південній Кореї, і через 214 місіонерів в 80 країнах по усьому світу. 

Був заснований Біблійний коледж “Маханаїм” для виховання і навчання корейських і закордонних місіонерів. З моменту початку служіння вже засновано більш ніж 760 церков в Кореї і за кордоном. Проповіді пастора Ок Су Пака періодично друкувалися в «Нью-Йорк Таймс», «Лос-Анджелес Таймс», а Євангелізації неодноразово проходили в таких відомих залах, як «Медісон Сквер Гаден» (м.Нью-Йорк, США).
Починаючи з 2000 року, по інтернету транслюються недільні служіння Центральної церкви Місії Good News (Південна Корея, м. Сеул). В даний час трансляції проходять англійською, іспанською, корейською та китайською мовами. У 2007 році було засновано Вищу теологічну академію «Маханаїм», яка готує справжніх Божих служителів у різних країнах. Через декілька років було засновано кібер-школу «Маханаїм» (Mahanaim Cyber ​​Theological College, 2011). Тепер, завдяки інтернету, люди у усього світу можуть навчатися жити вірою.