Цей день він день доброї звістки, а ми мовчимо. Як ми будемо чекати аж до ранішнього світла, то впаде на нас провина. А тепер ходімо, і ввійдімо й донесімо царевому дому!

(2 Царів 7:9)

Уся діяльність Місії Блага Вістка спрямована на проповідь Євангелія, викладеного у Біблії. Тому біблійні семінари, зимові та літні конференції, молодіжні та дитячі табори віри постійно проводяться як у мегаполісах Європи і Америки, так і у малих поселеннях Африки, Азії, Тихоокеанського узбережжя. Блага Вістка поширюється місією також через видавничу діяльність, телебачення і радіомовлення, з широким застосуванням можливостей інтернету.
Окрім цього, одним із головних завдань Місії Good News є тренування пасторів

 та місіонерів у 250 церквах Південної Кореї та бл. 700 церквах у 80-ти країнах світу, що були засновані упродовж останніх 38 років. Крім місіонерської діяльності, було засновано громадські організації у більш ніж 30 країнах світу з метою виховання молоді через лекції розвитку інтелекту, програм культурного обміну, освітні програми, а також соціальну роботу. У місії є також закордонна волонтерська програма для студентів. Також, паралельно із місіонерською діяльністю, діє програма медичних волонтерів, засновуються школи, мережі телебачення і радіомовлення у країнах Африки, Центральної і Південної Америки, Азії.

0 +
Церквів у Півд. Кореї
0 +
Церквів в усьому світі
0 +
Місіонерів в усьому світі
0 +
Закордонних служителів