І було Давидові дуже гірко, бо народ говорив, щоб його вкаменувати, бо засмутилася душа всього народу, кожен обурився за синів своїх та за дочок своїх. Та Давид зміцнився Господом, Богом, своїм.

(1 Самуїла 30:6)

Уся діяльність Місії Блага Вістка спрямована на проповідь Євангелія, викладеного у Біблії. Тому біблійні семінари, зимові та літні конференції, молодіжні та дитячі табори віри постійно проводяться як у мегаполісах Європи і Америки, так і у малих поселеннях Африки, Азії, Тихоокеанського узбережжя. Блага Вістка поширюється місією також через видавничу діяльність, телебачення і радіомовлення, з широким застосуванням можливостей інтернету.
Окрім цього, одним із головних завдань Місії Good News є тренування пасторів

 та місіонерів у 250 церквах Південної Кореї та бл. 700 церквах у 80-ти країнах світу, що були засновані упродовж останніх 38 років. Крім місіонерської діяльності, було засновано громадські організації у більш ніж 30 країнах світу з метою виховання молоді через лекції розвитку інтелекту, програм культурного обміну, освітні програми, а також соціальну роботу. У місії є також закордонна волонтерська програма для студентів. Також, паралельно із місіонерською діяльністю, діє програма медичних волонтерів, засновуються школи, мережі телебачення і радіомовлення у країнах Африки, Центральної і Південної Америки, Азії.

0 +
Церквів у Півд. Кореї
0 +
Церквів в усьому світі
0 +
Місіонерів в усьому світі
0 +
Закордонних служителів