Пастор Ок Су Пак

Я сподіваюся, що Ви отримаєте прощення гріхів та втішатиметеся мирним і благословенним життям, долучившись до Місії Блага Вістка
Пастор Ок Су Пак
Good News Mission

У Біблії написано, що Давид грав на арфі, у той час як цар Саул мав намір влучити в нього списом. Цар Саул вірив у Бога, але не почував себе захищеним і тримав списа при собі.

На відміну від Саула, Давид грав на арфі і співав перед царем навіть тоді, коли дізнався, що той планував його вбити. Давид вірив, що Бог залишатиметься із ним і захистить його від усіх труднощів, й від Саулового списа включно. Давид співав, перебуваючи у мирі Господньому, тоді як цар Саул перебував у страхові.

Люди, які живуть із Богом, можуть відпочивати, зустрічаючи будь-які проблеми, у тому числі гріхи, тому що Бог піклується про них. Але ті люди, котрі не мають справжнього життя вірою, намагаються самостійно владнати свої труднощі, переживаючи страхи і журбу.

Я бачу, як паства місії Блага Вістка тішиться миром, щасливою сім’єю та благословенним життям, отримавши прощення гріхів. Ці люди живуть повноцінним духовним життям. Деякі сім’ї були розлученими, до того, як зустрілися із нашою місією. Але вони знову возз’єднались після повернення до церкви. У нашій місії майже немає розлучень серед пастви, тому що Бог тримає і охороняє їх серця, щоб дати нам щасливий шлюб.

Коли ми отримуємо прощення гріхів, Ісус відроджує наше життя, Він веде нас до відпочинку, миру і радості. Бог дарує нам істинне духовне життя, у якому Він Сам діє серед нас.

Я маю надію, що Ви отримаєте прощення гріхів і втішатиметеся мирним і благословеним життям, разом із Місією Блага Вістка.

Публічна діяльність
пастора Ок Су Пак

Пастор Ок Су Пак народився у 1944 році у м. Сунсан, провінція Кйонпук (Південна Корея). Божою милістю у 1962 р. він отримав спасіння. Після цього, він вступив до місіонерської школи «Щит Віри» (англ. «Shield of Faith»), де вивчив духовне життя і завершив місіонерське тренування через іноземних місіонерів. У 1971 році був рукопокладений на пасторське служіння місіонером Діком Йорком. У 1971 році Господь направив його шляхи на заснування Good News Mission (Місії Благої Вістки). Понад 40 років, незважаючи на різні релігійні деномінації, він проповідував Слово про «духовне життя народжених згори через прощення гріхів» у церквах, в’язницях, школах, військових базах, лепрозоріях.
У 1976 році у Південній Кореї він заснував Євангельську місіонерську школу Good News Mission, тренуючи служителів та відправляючи їх як у межак країни, так і за кордон. На сьогодні більше ніж 700 служителів є у Південній Кореї, більше ніж 250 місіонерів направалені у різні країни світу.

Починаючи з 1972 р. він є головним спікером на літніх та зимових конференціях Good News Mission, його проповіді транслюються по радіо. Його “Лекції з Книги Буття” транслювалися по “Радіо Лос-Анджелес”.

Він проводить Біблійні конференції декілька разів на рік у головних містах Півд. Кореї, у таких місцях як Мугунхва Холл, Бусан (1986), Кудук Гімназіум, КБС Бусан Холл, КБС Чанхуон Холл, Сеул Жанчон Гімназіум, КБС 88 Гімназіум, Джамсіл Гімназіум тощо.

Його запрошували як головного лектора до багатьох країн світу, таких як США, Мексика, Німеччина, Росія, Японія, Китай, Гана, Парагвай, Аргентина та Індія. На сьогодні він служить головним пастором Центральної Церкви м. Сеул. Він опублікував більш ніж 20 книг, включаючи “Секрет прощення гріхів та народження згори” 1,2,3 (котрі розійшлися більш ніж 4-мільйонним накладом). Ця книга, включно з “Лише Трудами Ісуса” та п’ятьма іншими книгами, була опублікована не лише англійською мовою, а й японською, німецькою, російською, китайською, іспанською.