«Gracias» у перекладі з іспанської означає «вдячність». Хор Gracias через музику випромінює подяку за любов, яку вони отримали. Хор був заснований у 2000 році та відтоді постійно навчається і розвивається, досягаючи нових вершин, через нові вистави та програми. Согодні хор співпрацює з інститутом Маханаїм у м. Нью-Йорк та Музичною Школою Gracias у Південній Кореї.

Gracias Choir & Orchestra здобули високу оцінку музикантів завдяки бездоганному звучанню, блискучій і чистій інтонації, що йде від щирого серця. Кожен виступ залишає в душах слухачів незабутні враження. Їх музика має дивовижну силу змінювати сум на радість. Музичні твори у їх виконанні лишають глибокі враження в серцях слухачів, байдуже у якій країні світу вона звучить

НАГОРОДИ

Концертні програми
Gracias Choir

НАЙКРАЩА РІЗДВЯНА ВИСТАВА
ДЛЯ УСІЄЇ РОДИНИ

Різдвяна Кантата – це музично-театралізована вистава у супроводі симфонічного оркестру. Дійство, що відображає справжній зміст Різдва, складається із трьох частин: народження надії, любов, прощення. Завдяки цьому передається головна ідея вистави – передати глядачам послання надії та радості. Це свято для всієї родини, що залишає яскраві та незабутні враження.

Упродовж останніх 14 років шоу-мюзикл “Різдвяна Кантата” пролунав і вразив силу-силенну людей у понад ніж 40 країанх світу. Його виконували у Нью-Йоркському Madison Square Garden, у Сіднейській опері і в інших не менш відомих світових сценах.

11 травня 2013 р. хор Gracias виступив у Національній опреі України імені Т. Шевченка, у Києві. Це була радісна подія як для багатьох поціновувачів опери, так і для простих глядачів. 26 квітня 2018 року у Національному палаці культури і мистецтв Україна хор Gracias вдруге в Україні виконав Кантату перед більш ніж 3500 глядачами.

У 2020 році відбувся Всеукраїнський тур Різдвяної Кантати. Упродовж двох місяців концерти вудбулися у 14-ти містах України, більше ніж 11 000 глядачів змогли побачити цю виставу.

Акт I. Опера.
For Unto You is Born a Savior

Ізраїль 2000 років тому. Історія народження Ісуса у маленькому містечку Віфлеємі. Відображається основна ідея Кантати «Бо нині народився для вас Спаситель».

Акт ІI. Мюзикл.
The Little Match Girl

Зворушлива різдвяна історія, інтерпретація класичної казки Г. К. Андерсена “Дівчинка з сірниками”. Ця вистава у супроводі відомих різдвяних композицій нагадує нам про істинну цінність сім’ї. Цей мюзикл – найкращий подарунок для всієї родини!

Акт III. Хор та оркестр.
For Unto You is Born a Savior

Хор у супроводі оркестру виконує фрагменти ораторії «Месія» одного з найвидатніших композиторів Г. Ф. Генделя. Цією ораторією він передав нам, як звучить небесна музика.

EASTER CANTATA (ПАСХАЛЬНА КАНТАТА) – це особливий виступ, що відображає смерть та воскресіння Ісуса Христа. Беручи за основу Святе Письмо, Хор Gracias переносить аудиторію на дві тисячі років у минуле, до Єрусалиму, де Ісус із учнями сиділи за одним столом; а по тому до саду Гетсиманського, де Ісус молився, до того як зазнати страждань та глузувань від римських солдатів; на Голгофський пагорб, де він страждав та помер на хресті; врешті, в домовину, із якої Ісус Христос воскрес і піднявся на небо.
Уся добірка п’єс, музика і жива гра на сцені відтворюються і виконуються хором Gracias.м Gracias.