Хор Gracias

«Gracias» у перекладі з іспанської  означає «вдячність». Хор Gracias через музику випромінює подяку за любов, яку вони отримали. Хор був заснований у 2000 році та відтоді постійно навчається і розвивається, досягаючи нових вершин, через нові вистави та програми. Согодні хор співпрацює з інститутом Маханаїм у м. Нью-Йорк та Музичною Школою Gracias у Південній Кореї.

Gracias Choir & Orchestra здобули високу оцінку музикантів завдяки бездоганному звучанню, блискучій і чистій інтонації, що йде від щирого серця. Кожен виступ залишає в душах слухачів незабутні враження. Їх музика має дивовижну силу змінювати сум на радість. Музичні твори у їх виконанні лишають глибокі враження в серцях слухачів, байдуже у якій країні світу вона звучить 

НагОрОдИ

КонцертнІ програмИ хорУ Gracias

Хор Gracias із своїми концертними програмами гастролює по всьому світу і дарує радість і надію мільйонам глядачів. Через ці виступи вони доносять істинний смисл народження і смерті Ісуса Христа.

Christmas Cantata (РІЗДВЯНА кантата)

– це вистава, у якій поєднується класична музика із музичним шоу, щоб кожен міг відчути атмосферу Різдва та дізнатися про його істинний смисл. Різдвяна Кантата сповнює серця людей радістю, надією та вдячністю.

Упродовж останніх 14 років шоу-мюзикл “Різдвяна Кантата” пролунав і вразив силу-силенну людей у понад ніж 40 країанх світу. Його виконували у Нью-Йоркському Madison Square Garden, у Сіднейській опері і в інших не менш відомих світових сценах.

11 травня 2013 р. хор Gracias виступив у Національній опреі України імені Т.  Шевченка, у Києві. Це була радісна подія як для багатьох поціновувачів опери, так і для простих глядачів. 26 квітня 2018 року у Національному палаці культури і мистецтв Україна хор Gracias вдруге в Україні виконав Кантату перед більш ніж 3500 глядачами.

РІЗДВЯНА Кантата СКЛАДАЄТСЯ з 3-х ДІЙ:

Дія 1. Опера. Ізраїль 2000 років тому. Історія народження Ісуса у маленькому містечку Віфлеємі. Відображається основна ідея Кантати «Бо нині народився для вас Спаситель».

Дія 2. Мюзикл. Зворушлива різдвяна історія, інтерпретація класичної казки Г. К. Андерсена “Дівчинка з сірниками”. Ця вистава у супроводі відомих різдвяних композицій нагадує нам про істинну цінність сім’ї. Цей мюзикл – найкращий подарунок для всієї родини!

Дія 3Хор та оркестрХор у супроводі оркестру виконує фрагменти ораторії «Месія» одного з найвидатніших композиторів Г. Ф. Генделя. Цією ораторією він передав нам, як звучить небесна музика.

 

Easter Cantata (Пасхальна кантата)

– це особливий виступ, що відображає смерть та воскресіння Ісуса Христа.
Беручи за основу Святе Письмо, Хор Gracias переносить аудиторію на дві тисячі років у минуле, до Єрусалиму, де Ісус із учнями сиділи за одним столом; а по тому до саду Гетсиманського, де Ісус молився, до того як зазнати страждань та глузувань від римських солдатів; на Голгофський пагорб, де він страждав та помер на хресті; врешті, в домовину, із якої Ісус Христос воскрес і піднявся на небо.
Уся добірка п’єс, музика і жива гра на сцені відтворюються і виконуються хором Gracias.м Gracias.